top of page

Jõuluvana live telefonikõne

AKA06785.jpg

Telli oma pere kõige pisematele telefonikõne päris jõuluvanalt!

 

Eks meil päkapikkudega on ka iga päev kriisikoosolekud ja otsustasime, et lisaks kodukülastustele hakkame pakkuma ka uut eksklusiivset teenust! Nimelt saab nüüd jõulutaat Valdemarilt tellida personaalse telefonikõne! Telefonikõned tehakse otse Rabatalu jõulumaalt. Selleks on spetsiaalselt suur nuppudega ja juhtmetega telefon. 

 

Tegemist on ikka pika, humoorika ja sisuka vestlusega, mis jääb lapsele kauaks meelde!

 

Kas te teate, kui palju päkapikud süüa tahavad iga päev? Nad on küll pisikesed, aga söövad 6 korda päevas. Päriselt ka. Neil on spetsiaalsed päkapikukrõbinad, mida ma pean neile sealt Lapimaalt tellima. See on kallis värk. Ükskord ma proovisin Hiinast tellida, aga kohe oli aru saada, et see mingi õige asi pole, sest päkapikud väsisid poole päeva pealt nii ära, et kõik töö oli tegemata.

 

No ja me siis vanempäkapikkudega kriisikoosolekul panime kirja, et ühe kõne hinnaks võiks olla 20 eurot. Arvega tasudes lisandub käibemaks.

 

Siis saavad päkapikud süüa ja keegi ei jää nälga. Ega siin nalja pole, sest kui neil on kõht tühi, siis jäävad kingitused ka saamata.

 

Kui ka Sinu perel võiks huvi olla telefonikõne vastu, siis palun täida allolev tellimus ja me saadame Sulle lisainfo meilile.

Lapse nimi kellele jõuluvana helistab:

Mida võiks jõuluvana lapse kohta teada (lemmikloomad, hobid):

Emme ja issi ja õdede, vendade nimed ja vanused:

Elukoht:

Lasteaia või kooli nimi, kus laps käib:

Lapse jõulusoov:

Tellimus saada rabatalusaunad@gmail.com

bottom of page